گزارش وضعیت درمانی آخرین گروه اعزامی از بصره

گزارش وضعیت درمانی آخرین گروه اعزامی از بصره

به لطف خداوند مهربان،

طی 10 سال اخیر تعداد زیادی بیمار از کشور های همسایه از قبیل عراق و ... ، بصورت انفرادی وگروهی به کشور ما سفر کرده اند که ماحصل این سفر درمانی به این مرز و بوم، افتخار و سربلندی بیشتر کشور ما می باشد.

 

با توجه به رشد روز افزون دو صنعت وابسته به گردشگری سلامت در ایران (هتلداری و پزشکی)، کشور ما را بیش از پیش مورد توجه بیماران سراسر جهان قرار داده است که کشور های همسایه و نزدیک تر به طبع سهم بیشتری را از این نوع گردشگری در ایران داشته اند.

علاوه بر اینها، کشور ایران با تمدنی با قدمت بیش از سه هزار سال، و با توجه به تعداد بسیار زیاد آثار باستانی و تاریخی، مقصد پر اهمیت بسیاری از گردشگران خارجی بوده است که با توجه به اهمیت علم پزشکی و رشد چشمگیر این رشته که افتخارات بسیاری را هم  در سراسر جهان برای ما داشته است و تلفیق همه این ویژگی ها باهم، به ایران جایگاهی بسیار خاص و پر اهمیت در منطقه و جهان بخشیده است.

همچنین با توجه به پیشگام بودن شرکت توسعه گردشگری سلامت لیان کاوان دراین رشته، این شرکت را تبدیل به شرکتی با تجربه و پرآوازه نموده که در همین راستا مسئول و نماینده ما در کشور عراق نتیجه مداواهای گوناگون بیماران را که شامل انواع عمل های سخت و نیمه سخت بوده را بسیار رضایت بخش توصیف نموده اند.

طبق آخرین گزارش های رسیده، آخرین گروه  اعزامی از کشور عراق به ایران موفقیت آمیز بوده و بیماران در صحت و سلامت کامل بسر می برند که این خبر موجبات خوشحالی و شکرگزاری ما (سایر کادر پزشکی و پرسنل این شرکت را) بهمراه داشته است.

تنوع بیماری های ایشان شامل بیماری های قلبی (بخصوص کودکان) ، مشکلات چشمی، انواع سرطان، یدتراپی و ... بوده که با توجه به دشواری نوع بیماری و پیچیدگی در درمان ایشان، علاوه بر بخش خدمات درمانی، سعی بر جلب نهایت رضایت بیماران محترم، اعم از نوع سرویس دهی (در هتل و بیمارستان) و همچنین نشان دادن جاذبه های گردشگری هر شهر در راستای افزایش روحیه بیماران و نشان دادن فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی مان، اقدام به انجام سفرهای کوتاه در هر شهر کردیم که به لطف خداوند نتیجه این سفرهای کوتاه و اغلب درون شهری بسیار راضی کننده بود.

 

ما به این نعمت و سعادت بزرگ در جهت خدمت رسانی توریستی درمانی به سایر انسان ها، افتخار کرده ایم و همواره با قدرت تر از گذشته، به تلاش در جهت بهبود و ارتقاء سطح کیفیت ادامه خواهیم داد.

 

همواره سلامتی یکایک شما، آرزوی ماست